materiály a služby pro stavbu   |   izolace střech, fasád a podlah   |   rekonstrukce bytů, domů a chalup
stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz
Nízkoenergetické domy, dřevostavby, projekt, pozemek.  · · · · ·   Foukaná izolace - příjemný chládek v létě, útulné teplo v zimě.  · · · · ·   Dotace na zateplení, financování, splátkování.  · · · · ·   Konec zatékání a promrzání střech - Izolace, kvalitní materiály a fortelná práce.  · · · · ·   Útulné bydlení v novém - rekonstrukce bytu.  · · · · ·   Relaxace v nové koupelně :-)-rekonstrukce bytových jader.  · · · · ·   Ticho, klid a teplo? - s novými okny ANO.  · · · · ·   Chalupa - po rekonstrukci zase jako nová a bez vlhkosti.
uložit / tisk

Foukaná izolace střech, stropů, stěn a podlah

Platíte stále více za vytápění, ráno se budíte do zimy, tvoří se Vám doma plísně? V létě se dům přehřívá sluncem?


VÁŠ PROBLÉM UMÍME VYŘEŠIT. Váš dům zateplíme za 3-5 hodin a za ceny od 15 tis. korun a bez pracovního nepořádku.Zateplení domů rychle, levně a hlavně spolehlivě.
Zajímá Vás, jestli se zateplení vyplatí? - viz. VYPLATÍ SE ZATEPLENÍ?


Hodnota a užitek, které Vám foukaná izolace přinese


Díky tepelným vlastnostem foukané izolace lze uspořit až 50% energie nejen na vytápění, ale i k chlazení budovy.

Foukaná izolace - jedná se o rozvlákněnou celulózu ošetřenou kyselinou boritou, materiál je přírodní a zdravotně nezávadný (na stejné bázi je i léčivá borová voda). Izolace je nehořlavá a má antiseptické účinky (proti houbám, plísním, hlodavcům a dřevním škůdcům).1_uspora_penez.png 2_uspora_energie.png 3_odpuzovac_hlodavcu.png 4_odpuzovac_hmyzu.png 5_odhlucneni.png 6_zelena_usporam.png


Výhody FOUKANÉ IZOLACE


 • Foukaná izolace nachází využití při zateplení nových i starších budov, od rodinných domů po průmyslové haly, panelových domů i při rekonstrukcích historických domů.
  Sanační foukaná izolace je nejlepším řešením při dodatečném zateplení stropů a zateplení stěn ohrožených vlhkostí (např. starší kamenné a zděné domy).
 • Tato metoda umožňuje jeden z nejrychlejších a zároveň nejspolehlivějších způsobu zateplení konstrukcí.
  Přírodní odpuzovač hmyzu a hlodavců a zároveň impregnuje dřevo - to nejlepší pro dřevěné stropy, krovy, střechy a dřevostavby.
 • Jedná se o materiál s maximální tepelnou izolací nejen v zimě brání únikům tepla, ale i v létě, kdy brání přehřívání místností.
 • Ověřená kvalita - znáte z TV.
 • Rychlost - váš dům zateplíme za 3-5 hodin.
 • Platíte jen skutečně spotřebovanou izolaci - bezodpadová technologie bez odřezků.
 • Izolace bez tepelných mostů - protože je izolace aplikována tlakem dostane se skutečně všude - izolace těžce přístupných míst běžnou izolací.
 • Díky možnosti provedení izolace do dutin často nemusíte vyklízet půdu.
 • Nízká hmotnost - hmotnost 1m2 izolace jsou cca 3kg (při tl. 10cm) - vhodné pro zavěšené podhledy.
 • Výborné akustické vlastnosti - odhlučnění bytů.
 • Difůzně otevřené zateplení domu podporující zdravé vnitřní klima, reguluje vlhkost, neboť dokáže vlhkost přijmout a opět vydat.
 • Přírodní odpuzovač hmyzu a hlodavců a zároveň impregnuje dřevo - to nejlepší pro dřevěné stropy a krovy.
 • Izolační materiál je aplikován rychle a čistě flexibilní hadicí. Nedochází tedy k problémům při dopravě materiálu na střechu a pracovnímu nepořádku. Montáž izolací - foukaná celulózová izolace Climatizer Plus - CIUR a.s.

 Historie a představení - celulózová foukaná izolace Climatizer Plus - CIUR a.s.


Další videa ...


... naleznete na stránce http://www.climatizer.cz/soubor/kategorie/climatizer-plus-video-a-audioPrůběh zateplení


K domu přijedou naši pracovníci s izolačním materiálem. Na místo zateplení (např. půdu) je natažena pouze lehká flexibilní hadice. Izolace je pomocí stroje v automobilu flexibilní hadicí dopravena na místo. Izolace je v potřebné tloušťce nanesena na konstrukci stropu, střechy, dutiny či stěn. V případě požadavku je dále provedena pochůzná lávka, pokládka podlahy apod..

Nejčastěji používanou izolací pro dřevěné konstrukce je celulóza. Jako izolační materiál lze také použít minerální vatu či polystyren. S výběrem materiálu Vám rádi poradíme.


Komplexní způsoby zateplení


Na zateplení mohou navazovat i jiné práce - např. izolace střech, zateplení fasád, výměna oken, výměna tašek, rekonstrukce podkroví, koupelny a je výhodou pokud vše řeší jeden dodavatel se všemi návaznostmi, jak technickými, časovými, tak i z hlediska záruky. Rádi Vám pomůžeme a poradíme i v těchto dalších věcech.

Nejlépe je zeptat se nás přímo (viz. KONTAKTY) na Váš dům a my vám poradíme nejvhodnější způsob zateplení. Následovat bude tento postup - viz. PRŮBĚH ZAKÁZKY. Komplexní práce od jednoho dodavatele.
Technické parametry FOUKANÉ IZOLACE


technické parametry foukané izolace

→     PRŮBĚH ZAKÁZKY

→     VYPLATÍ SE ZATEPLENÍ?

Foukaná izolace - znáte z Televize

AKTUALITY

RADY, TIPY, AKCE

OTÁZKY A ODPOVĚDI, ČASTÉ DOTAZY