materiály a služby pro stavbu   |   izolace střech, fasád a podlah   |   rekonstrukce bytů, domů a chalup
stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz stavby-enzo.cz
Nízkoenergetické domy, dřevostavby, projekt, pozemek.  · · · · ·   Foukaná izolace - příjemný chládek v létě, útulné teplo v zimě.  · · · · ·   Dotace na zateplení, financování, splátkování.  · · · · ·   Konec zatékání a promrzání střech - Izolace, kvalitní materiály a fortelná práce.  · · · · ·   Útulné bydlení v novém - rekonstrukce bytu.  · · · · ·   Relaxace v nové koupelně :-)-rekonstrukce bytových jader.  · · · · ·   Ticho, klid a teplo? - s novými okny ANO.  · · · · ·   Chalupa - po rekonstrukci zase jako nová a bez vlhkosti.
uložit / tisk

Rekonstrukce bytů, koupelen

Vnitřní prostředí domů a bytů musí být příjemné, světlé, teplé, relaxační. Provádíme rekonstrukce a opravy interiérů domů a bytů a to jak částečných (např. rekonstrukce koupelen, kuchyní) po celkové, komlexní rekonstrukce bytů a domů.


Zajišťujeme nejčastěji tyto profese: stavební inženýrství, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, topenářské, elektrikářské, podlahářské, truhlářské a nábytkářské. Po domluvě práce bytového designéra a architekta pro grafický návrh.

Doba realizace se pohybuje v řádu cca 1-2 týdnů u jednodušších a 3-4 měsíce u kompletních rozsáhlých přestaveb.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme odpovědi na vaše otázky.

Jestliže uvažujete o rekonstrukci a chcete si nechat zdarma zpracovat nezávaznou kalkulaci, kontaktujte přímo nás (viz. KONTAKTY). Následovat bude tento postup - viz. PRŮBĚH ZAKÁZKY. Komplexní práce od jednoho dodavatele.→     PRŮBĚH ZAKÁZKY

→     VYPLATÍ SE ZATEPLENÍ?

Foukaná izolace - znáte z Televize

AKTUALITY

RADY, TIPY, AKCE

OTÁZKY A ODPOVĚDI, ČASTÉ DOTAZY